Het is inmiddels wetenschappelijk bewezen dat de conceptie, zwangerschap en de geboorte een diepe imprint vormt die grote invloed heeft op alle relaties in ons leven. Niet alleen de relatie met familieleden en vrienden maar ook onze gezondheid, ons werk en dagelijks leven wordt door deze vroege non verbale, emotionele en somatische imprint bepaald. Meestal zijn we ons hier totaal niet van bewust. Deze lezing gaat over de manier waarop pre- en perinatale imprints, angsten of trauma’s onszelf, onze dierbaren en cliënten kunnen beïnvloeden. Blij om deze lezing te kunnen gaan bijwonen en me zo weer verder te mogen verdiepen in deze prille thematiek, die ook zo raakt aan mijn persoonlijke geschiedenis en thema’s.

Chakora is een atelier voor familieverhalen. Je kan bij mij terecht voor individuele therapie en coaching, reiki en ademwerk en relatie- en familiebegeleiding.
Verder lezen?
Opleiding Mediation afgerond!
Vandaag heb ik de basisopleiding Mediation van de Merlijn Groep afgesloten.
In je volle licht trajecten
De “In je volle licht- trajecten” zijn persoonlijke, verbindende en verdiepende reizen in je innerlijke wereld. Ontwikkelingstrajecten waarbij je echt een stap maakt, binnen de veilige setting van één op één begeleiding.
Overafhankelijkheid en geboortetrauma
Ken je dat gevoel? Het gevoel: Hier wil ik voor altijd blijven. Niets anders als dit.
Hoogsensiviteit
In ons gezin met twee werkende ouders, twee opgroeiende kinderen en intussen ook een jonge hond er bij, is prikkelgevoeligheid en overprikkeling altijd een regelmatig terugkerend thema geweest. Ik was benieuwd naar het thema hoogsensiviteit en wat het mij zou leren.
Reis door de bewegingen van mijn ziel
Vorige week was ik helemaal ondergedompeld in de prachtige masterclass van Wibe Veenbaas ‘De bewegingen van de Ziel’ van Phoenix opleidingen. Waar ik vanaf de eerste dag nieuwe betekenis leerde gaan geven aan het begrip toevertrouwen.
Boek: Mijn lijf is me lief
Dit boek is een verkenning van seksualiteit voor vrouwen die seksueel misbruikt zijn.
Rouwen in Corona-tijden
Pas geleden stond ik samen met mijn familie voor de opgaaf om in deze bizarre Corona- tijden de laatste eer te betonen aan een dierbare.
Good people do bad things
Goed en kwaad, het gaat er vaak over in mijn praktijk. In de partnerrelatie komt het vaak ter sprake als één van de partners is vreemd gegaan. In de individuele begeleiding bij ervaringen rondom grensoverschrijdend gedrag.
Het is goed dat ik vandaag hier ben
Hoe gaat het?, vraag ik. Ik ben zo gespannen, zegt ze. Heel mijn lijf. Overal die spanning. Het is goed dat ik vandaag hier ben. Ze vertelt over een aantal situaties die de afgelopen tijd veel spanning hebben opgeroepen.
Natuurcoaching, wandelcoaching & mooie sessie’s via Zoom!!
Helaas mag ik mijn cliënten op dit moment niet ontvangen in mijn praktijk. Net als veel anderen die nu gedwongen moeten sluiten bied ik daarom in de tussentijd aan, wat wel kan:
Welkom
Ik verzamel graag dingen die mij inspireren. Op het moment dat ik het mee naar huis sleur weet ik vaak nog niet wat ik er mee ga doen.
De kracht van aanraking
Ze zit in de stoel. Ik heb haar gevraagd haar schoenen uit te doen en haar begeleid naar en in een ontspanningsoefening. Haar ogen vertellen hoe onwennig dit voor haar is.